Drukuj stronę Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
[+] Informacje Miejskie [-] Informacje Turystyczne [-] Działalność Gospodarcza [+] Kontakt
Psie zaprzęgi

PSIE ZAPRZĘGI

Spotkanie z psim zaprzęgiem to jedna z najrzadziej spotykanych, oraz pewnie najbardziej egzotyczna forma aktywnego wypoczynku jaką można znaleźć w ofercie polskich kurortów. Zarówno spotkanie z bardzo przyjaznymi czworonogami jak i sama przejażdżka pozostawia w pamięci niezatarte wspomnienia, niezwykłej przygody na całe życie.

Zapraszam Państwa na spotkanie z naszymi zaprzęgami gdzie zostaniecie wprowadzeni w świat psów i musherów. Poznacie sprzęt i dowiecie się jak układać i prowadzić zaprzęg.Dowiecie się czegoś nowego o psach i być może o sobie...

Nasze psy uwielbiają ludzi i świetnie czują się w ich towarzystwie. Właśnie dlatego możemy zaproponować Państwu oprócz standardowych przejażdżek, rodzinne spotkania z psami, na których poznacie Państwo bliżej nasze psy, sprzęt i historię psich zaprzęgów oraz samodzielnie spróbujecie poprowadzić zaprzęg.

Przejażdżka to również niezwykła przygoda. Daje ona możliwość poznania specyfiki pracy psów i musherów, poczucia zewu przyrody dalekiej północy czy zbliżenia się do klimatu Alaski z okresu gorączki złota. A wszystko wśród pięknych leśnych ścieżek i polan.

Dla grup zorganizowanych mamy także odpowiednio przygotowany program. Płonące ognisko oraz bezpośredni kontakt z psami, a także samodzielna przejażdżka czy jazda z musherem, z pewnością na długo zapadną w pamięć.

Także w okresie kiedy nie ma śniegu istnieje możliwość jazdy zaprzęgiem. Posiadamy specjalnie do tego celu przystosowane wózki.

 

KONTAKT

Usługi rekreacyjne KURO TEAM Tomasz Kurowski
Ul. Piłsudskiego 77/33, 33 33-370 Muszyna
kuroteam@gmail.com
Kom. 507 491 370